İçerik Gönder

Tanıtım Yazısı Ekleme Konusundaki Püf Noktalar

Tanıtım yazınız nasıl olmalı hepsini yazıyoruz  bu bilgiler sürekli olarak size lazım olacak bilgilerdir. Bu bilgileri bir çok yerde görmeniz mümkün olabilir ama tümünü tek bir yerde daha önce hiç görmemişsinizdir.  Şimdi gelelim tanıtım yazısı ekleme konusundaki püf noktalara.

  • Tanıtım yazısı Kesinlikle benzersiz  olmalıdır
  • Tanıtım yazınızda imla kurallarına dikkat etmeniz gerekmektedir
  • Tanıtım yazınız en az 500 kelime uzunluğunda olmalı
  • Tanıtım yazınız da aynı kelimeler ard arda olamamalı

Tanıtım yazınız benzersiz olmalıdır çünkü Google gibi arama motorları bir yazı başka bir site de yayınlanmış ise o yazıyı ciddiye almaz  boşuna uğraşmış olursunuz. Tanıtım yazısı kopya olursa  sitemizden ilk seferde kaldırılır zaten onaylanmaz biz bu konuda çok hassas olduğumuzu sizlere bir kez daha belirtmek isteriz en önemli öncelik verdiğimiz konu budur.
Tanıtım yazınız da aynı kelimeler ard arda olamamalı  size bu konuda bir örnek verelim: Tanıtım yazı ekle , Tanıtım yazısı ekleme, tanıtım yazısı nasıl eklenir, Ücretsiz tanıtım yazısı  ekleme hizmeti gibi ard arda sürekli tekrarlar olmamalıdır. Bu şekilde yapılan kelimeler arama motorları tarafından hoş karşılanmayacağı gibi müşterileriniz ve okuyucularınız açısından da hoş karşılanmayacaktır. Yazdığınız makaleye zarar verecektir birkaç adet ard arda sıralamada sorun yok bunu yapmanız faydalı dahi olacaktır. Kendinize bir anahtar kelime belirleyin anahtar kelime yazdığınız konu içerisinde geçsin böylece arama motorları ne aradığını ve ne sunduğunuzu bilsin buna göre index lensin yani kayıt etsin böylelikle  içeriğiniz öne çıksın.